Přejít na přehled novinek

DAF XF s 2 000 000 km na tachometru

1 dubna 2018
DAF XF s 2 000 000 km na tachometru

Johan Langstraat, manažer pobočky, servisní dealer DAF
„Specifické znalosti a správné nástroje“

Denně sem přijíždí mnoho vozidel. Ale významným okamžikem se stává, když jedno z nich překročí milník 2 milionů kilometrů. Obzvláště, když se jedná o některého z našich pravidelných zákazníků.

Jak jsme si s tím poradili? Odpovědí je běžná údržba a výměna těch dílů, které očekáváte, že vyměníme při takovémto milníku. Vždy se díváme dopředu. Z tohoto důvodu jsme jako předběžné opatření ve správný čas vyměnili kotouč spojky, přítlačné kotouče a turbodmychadlo. Pokud by se tyto díly porouchaly na cestě, náklady by byly podstatně vyšší.

Kruisdijk Transport
Motor našeho vozidla 95XF vypadá téměř jako nový

Od dodávky vozidla DAF 95XF v roce 2000 s ním jezdil pouze jeden řidič společnosti Kruisdijk Transport. S tímto vozidlem ujel sám celé 2 000 000 kilometrů (mezitím se milník ještě o něco zvýšil). Je na to právem velmi hrdý.

Receptem na úspěch je správný a defenzivní styl jízdy. Řidič se dokonce domnívá, že kdybyste dnes rozmontovali motor, převodovku a poháněcí soustavu, vypadaly by jako nové.

Ve vozidle 95XF stále ujede přibližně 100 000 kilometrů za rok. Na konci jej bude možné zahrnout do sbírky klasických vozidel této společnosti.

Řešení pro vozidla starší než pět let – Nejlepší poměr ceny a hodnoty servisu – Nejlepší cena za díly – Slevy, díky kterým zůstane vaše vozidlo v kondici – 24/7 DAF International Truck Service – Roční záruka na všechny díly a náklady na instalaci

Přejít na přehled novinek