Pojazdy DAF mogą być intensywnie eksploatowane przez długi czas. U dealera DAF znajdziesz niezbędne narzędzia oraz wykwalifikowanych mechaników posiadających kompleksową wiedzę z zakresu obsługi pojazdów DAF. Jesteśmy przygotowani, aby pomóc w utrzymaniu Twojego pojazdu w jak najlepszym stanie za niewielką cenę.

Czy masz już kartę MAX?
Zatem skontaktuj się z dealerem DAF!

Jeśli nie masz jeszcze karty MAX, wypełnij poniższy formularz, aby skorzystać z ofert specjalnych.

Wybierz swojego dealera DAF

Szukaj w okolicy

Jesteśmy częścią Twojego pakietu DAF

Usługi dealera DAF są częścią Twojego pakietu DAF, który wie wszystko na temat naprawy i serwisowania Twojego samochodu ciężarowego.

Co zyskujesz?

 • Maksymalny czas pracy: szybka diagnostyka i wysoka
  jakość napraw i serwisu
 • Obniżenie kosztów: konkurencyjne ceny oryginalnych
  części DAF i TRP wspieranych jakością i gwarancją DAF
 • Najlepszy serwis: dobrze wyszkoleni mechanicy,
  najlepsze narzędzia i najnowsze aktualizacje
  oprogramowania
 • Dodatkowe zniżki: lojalni klienci otrzymują konkurencyjne
  ceny i specjalne oferty dzięki karcie MAX Card

*Maksymalne zalecane ceny dla 5-letnich lub starszych pojazdów DAF z serii CF i XF, ważne od 15 czerwca do 30 listopada 2016 roku u wybranych dealerów. Ceny obejmują kupon rabatowy MAX i dotyczą konkretnych usług serwisowych (części i robocizna), zgodnie z opisem. Ceny nie obejmują płynów, niewielkich części lub prac dodatkowych. Ceny nie obejmują podatku VAT. Należy zarejestrować się w programie MAX i spełnić określone warunki. Warunki programu MAX znajdują się na stronie internetowej https://www.paccarparts.info/maxcard/pl-PL/warunki. Zastrzega się prawo do wprowadzania zmian w zakresie cen, modeli, treści i obrazów. Istnieje możliwość wystąpienia błędów w druku.