O PACCAR Parts - PACCAR PARTS MAX CARD


Paccar buidling

Spoločnosť
PACCAR Parts je divíziou globálnej organizácie PACCAR od roku 1973. Spoločnosť PACCAR Parts je popredným poskytovateľom dielcov pre ťahače a prívesy najvyššej kvality, integrálnych servisných konceptov a riešení podpory vyvinutých na základe potrieb dnešných profesionálov pôsobiacich v oblasti prepravy.

Spoločnosť PACCAR Parts prostredníctvom siete predajcov spoločnosti DAF exkluzívne distribuuje a predáva originálne dielce PACCAR, originálne dielce DAF a dielce pre ťahače a prívesy TRP. TRP je sortiment dielov pre nákladné vozidlá všetkých značiek, prívesy a dielne. Hnacím motorom dosahovaných výsledkov spoločnosti PACCAR Parts sú predaj, marketing a logistika, ktoré stanovujú štandardy tohto odvetvia. Táto spoločnosť s podporou robustnej siete predajcov DAF, najmodernejšími distribučnými centrami a systémom na riadenie dodávateľských reťazcov svoju stratégiu zameriava na dodávanie dielcov najvyššej kvality a najvyššej hodnoty, ako aj servisných konceptov pre nákladné automobily.

Spoločnosť PACCAR Parts prostredníctvom úzkej spolupráce so strategickými dodávateľmi a predajcami DAF dosahuje najvyššie štandardy efektívnosti distribúcie, servisu a komerčnej podpory na európskom trhu.

 

 
Fakty
   
  Počet zamestnancov:   > 600
  Distribučné strediská:   4
  Skladovacie priestory v štvorcových metroch:   > 60,000
  Počet predajných miest:   > 1,000
  Počet dodávok doručených zákazníkom každý rok:   > 400,000
       

 

Distribučné strediská
Zákazníci požadujú maximálnu dostupnosť svojich nákladných vozidiel. Údržba sa musí plánovať čo najefektívnejšie a poruchy sa musia opravovať čo najrýchlejšie. Optimálna dostupnosť dielov v kombinácii s krátkymi dodacími lehotami zohráva kľúčovú úlohu v tejto oblasti.

Zásobovanie európskych predajcov DAF náhradnými dielmi majú na starosti štyri moderné distribučné strediská divízie PACCAR Parts. Najväčšie z nich sa nachádza na pozemku spoločnosti DAF v Eindhovene a má rozlohu 46 500 metrov štvorcových. Okrem toho sa na území Európy distribučné strediská spoločnosti PACCAR nachádzajú v mestách Leyland (VB), Madrid a Budapešť. Tieto distribučné strediská vybavujú približne 400 000 dodávok ročne. Spoľahlivosť dodávok divízie PACCAR Parts Europe je 98 %, čo v sektore distribúcie predstavuje výsledok svetovej úrovne.

 

Paccar locaties

Vylepšený TRP eCatalogue je už v prevádzke!

– Vyše 70 000 produktov
– V 17 jazykoch
– Vylepšené možnosti vyhľadávania

Rýchle a dokonalé vyhľadávanie – dostupný na všetkých zariadeniach. Elektronický katalóg TRP máte vždy so sebou.

» Chcete sa dozvedieť viac? »