MAX program - PACCAR PARTS MAX CARD


Vždy dostupné atraktívne ponuky

Pre všetky nákladné vozidlá a prívesy.
Ako držiteľ MAX karty vám predajca vozidiel DAF dokáže ponúknuť riešenia vhodné na efektívnejšiu údržbu vašich vozidiel. Či už vykonávate údržbu svojich vozidiel vo vlastnej réžii alebo ju za vás vykonáva predajca vozidiel DAF, predajné miesto značky DAF je vždy ideálnym bodom prvého kontaktu, pretože ponúka bohatý sortiment dielov nielen z ponuky značky DAF, ale aj TRP. TRP je sortiment kvalitných dielov pre nákladné vozidlá všetkých značiek, prívesy, ako aj nevyhnutné náradie pre dielne. Preto určite požiadajte o kartu MAX a aktivujte si ju, aby vám predajca vozidiel DAF mohol posielať vždy relevantné ponuky.

viac ako 1 000,- € v zľavách

Aktivujte si kartu teraz a okamžite začnite využívať s ňou spojené výhody
MAX karta vás oprávňuje na zľavy v hodnote viac ako
1 000,- €. Okrem toho budete pravidelne dostávať MAX leták obsahujúci špeciálne ponuky a zľavové kupóny. Kliknite sem, ak si chcete preštudovať kompletný prehľad zliav z MAX kupónov, ktoré môžete ihneď začať využívať. Nie ste ešte držiteľom MAX karty? Kliknite na tlačidlo Použiť v spodnej časti tejto stránky.

Viac nákladných vozidiel? Viac úspor!

Zaregistrujte ihned všetky svoje nákladné vozidlá a prívesy a maximalizujte svoje úspory!
Aktivovaná MAX karta vám poskytuje zľavy v hodnote 1 000,- €. Okrem toho budete pravidelne dostávať MAX leták obsahujúci špeciálne ponuky a zľavové kupóny. Ked zaregistrujete všetky svoje nákladné vozidlá a prívesy, budeme vám môct zasielat ponuky šité na mieru vášho vozového parku. Tu si vypocítajte svoje úspory a zaregistrujte svoj vozový park!

Chceli by ste ušetriť na nákladoch za údržbu?

Po celý rok využívajte najnovšie ponuky.
Chceli by ste, aby vaše vozidlá boli po celý rok v prvotriednom stave a aby ste mali neustále dokonalý zážitok z jazdy za každých okolností? S MAX kartou na vás čaká množstvo výhod! Po celý rok vám predajca DAF bude zasielať exkluzívne ponuky a dostupné zľavy na diely pre celý váš vozový park. Ak už máte aktivovanú MAX kartu, prihláste sa k svojej osobnej stránke, pozrite si prehľad najnovších ponúk vášho predajcu DAF a začnite šetriť hneď tu a teraz! Ak ste si ešte nevyžiadali alebo neaktivovali MAX kartu, urobte tak čo najskôr v spodnej časti tejto stránky.

Exkluzívne služby a výhody.

Ako držiteľ MAX karty môžete získať viac
MAX karta vám poskytuje špeciálne ponuky na diely DAF a TRP. Je toho však ešte viac.

Ako držiteľ MAX karty budete vždy medzi prvými informovaní o nových produktoch a trhových trendoch. Či už sú to informácie o nových službách ponúkaných vaším predajcom DAF, produktoch, ktoré vám umožnia znížiť prevádzkové náklady alebo zmenách v sektore
distribúcie, napr.
legislatívne úpravy: vždy vám
budeme zasielať len
praktické informácie,
ktoré určite oceníte.

Chcem požiadať o MAX kartu!

Zatiaľ nevlastním MAX kartu a chcem vyžiadať o jej vystavenie, aby som mohol začať využívať doplnkové služby, výhody a exkluzívne zľavy na diely DAF a TRP.

Zažiadať »

Chcem aktivovať svoju MAX kartu!

Chcem si aktivovať MAX kartu, ktorá je rezervovaná pre mňa, a uistiť sa, že nepremeškámžiadne ďalšie výhody. Poruke mám číslo karty a aktivačný kód.

Aktivovať »

Chcem sa ihneď prihlásiť!

Aktivoval som svoju MAX kartu a chcem prejsť priamo na svoju osobnú stránku, aby som mohol zaregistrovať svoje vozidlá.


Zabudli ste heslo?